Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 8.11.2016

 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!
Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je velmi krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté. Již od roku 2003, kdy založil svoji první společnost KasiGroup, je v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Mnoho let byla totiž jeho společnost distributorem a dodavatelem známých šperků světoznámé značky Pandora. Rozdílný pohled na filosofii prodeje zejména na cenovou politiku však vedl k tomu, že Jasper Nielsen spolu s vybranými špičkovými manažery a klíčovými pracovníky z této společnosti odešel a v roce 2016 založil novou společnost Amazing Jewelry, jejíž rozvoj je postaven na franchisovém konceptu, který nyní nabízí. Základem pro vybudování nové franchisové sítě jsou praktické a mnohaleté zkušenosti a know-how z jeho předchozí činnosti.

Úspěch této myšlenky na sebe nenechal dlouho čekat. V několika měsících po nástupu tohoto systému na trh bylo otevřeno 15 prodejen v 10 zemích Evropy, Středního Východu a Severní Afriky. Odvážný plán otevření další stovky prodejen zejména v evropských zemích a v Severní Americe v roce 2017 se tak jeví zcela reálným.

Pro Českou a Slovenskou republiku hledá tento atraktivní franchisor master-franchisového partnera, který by značku Amazing Jewelry  rozvíjel v příštích letech zejména v nákupních centrech a na frekventovaných prodejních zónách, které zaručují bezprostřední blízkost se zákazníkem. Master-franchisant bude mít od počátku za sebou profesionálního partnera a atraktivní značku, která má obrovskou potenciální šanci rozvoje i na českém a slovenském trhu.

Zástupcem pro Amazing Jewelry pro Českou a Slovenskou republiku je společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací o konceptu Amazing Jewelry najdete i na: www.avexsystem.cz.

Anticafé - inovativní franchisový koncept z Francie.
Anticafé je zcela nový inovativní franchisový koncept z Francie. Jeho zakladatel, mladý podnikatel Leonid Goncharov, vyšel z vlastní zkušenosti, že tradiční kavárny jsou pro dnešní potřeby řady lidí nevhodné, především pokud v nich chcete pracovat, studovat, vyměňovat si kontakty, sdílet své znalosti a zkušenosti, diskutovat s lidmi podobných zájmů nebo si pronajmout stůl či místnost pro vlastní kreativní činnost či prezentaci svých nápadů. Proto otevřel v roce 2013 v Paříži první kavárnu nazvanou anticafé, která všechny tyto aktivity umožňuje. Krátce po otevření se kolem anticafé rychle zrodila velká a zajímavá komunita lidí, kteří se v ní setkávali – studenti, podnikatelé,  kreativci, umělci. Další tři kavárny byly otevřeny rovněž v Paříži a v Římě. Po testování těchto čtyř pilotních projektů v různých prostředích se rychle potvrdilo, že koncept je ekonomicky i obchodně zajímavý a má velký potenciál. Na základě těchto pozitivních výsledků byl v roce 2015 zpracován franchisový koncept s cílem otevřít 50 těchto specializovaných kaváren ve velkých městech Francie a Evropy do konce roku 2018.

Franchisový systém anticafé je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisové a nebo franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na: www.avexsystems.cz.

 

Boco - důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Francouzský gastronomický franchisový koncept míří na český a slovenský trh.

Boco je velmi úspěšný a oblíbený koncept francouzské gastronomie v oblasti fast-food. Jeho založením si známí bratři Simon a Vincent Ferniotovi splnili dávný sen z dětství – nabídnout zákazníkům v samoobslužné restauraci rychlého občerstvení nejen kvalitní a zdravé pokrmy, ale navíc nevšední kulinářský zážitek. A to vše za velmi přijatelnou cenu. Recepty pro síť boco navrhuje totiž tým renomovaných francouzských kuchařů, z nichž je většina držiteli 3 michelinských hvězd (nejvyšší ocenění v oblasti gastronomie). Boco nabízí klasické uspořádání francouzského menu – předkrmy, hlavní jídla, sýry, zákusky a nápoje. Restaurace koncipované jako pařížské bistro jsou oblíbené nejen u těch, kteří se chtějí rychle najíst, ale i u těch, kteří zde chtějí posedět v příjemném prostředí s přáteli a u všech, kteří si oblíbili francouzskou kuchyni. Od r. 2015 nabízí boco i dodávkovou službu - tzv. home-delivery-koncept.

LCN-nailbar-logo

Franchisový koncept  z Německa přináší nové pojetí péče o krásné ruce a nehty. Exkluzivní design nehtového studia napodobujícího otevřený bar s vysokými stoličkami je v každém prostoru středem pozornosti. Stačí přijít, usednout a nechat se obsloužit profesionálním a příjemným personálem. Studio nabízí ženám i mužům úpravu a modeling nehtů a ošetření rukou vysoce kvalitními produkty renomovaných kosmetických značek LCN, LaNature a Monteil, a to vše bez nutnosti objednání, bez čekání a s možností občerstvení. Usednete na barovou stoličku, dáte si sklenku sektu nebo kávu a necháte o sebe pečovat v příjemném a nápaditém prostředí. Můžete si zde dát i schůzku s přítelkyní, zkrátit si čekání na partnera nebo se jen tak zastavit v nabitém dnu a dopřát si pár chvil jen pro sebe. Studia v podobě baru jsou umístěna přednostně na vysoce frekventovaných místech – v nákupních centrech, nákupních pasážích, na letištích či velkých nádražích. Velikost barové verze je 16-20 m2. Lze však provozovat i větší formát ve formě klasického studia krásy umístěného na frekventovaném místě nebo jako samostatný obchod v nákupním centru a nabízet kromě péče o ruce i další služby, jako je péče o obličej, pedikůra atd. Potřebná velikost takovéto provozovny je 90 – 120 m2.

Koncept Glossy Island byl vyvinut v r. 2010 a od roku 2013 je nabízen jako franchisový. V současné době má 18 provozoven v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Švédsku, Norsku a Kanadě.

Franchisor z Německa hledá master-franchisového partnera pro Českou i Slovenskou republiku.

Zástupcem v obou zemích pro LCN Nailbar je společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.avexsystems.eu.

veggie-logoJedná se o síť restaurací, mobilních prodejních jednotek a tzv. delivery-home-service s produkty pro všechny, kteří mají rádi zdravou vegetariánskou stravu vyrobenou z bio-ingrediencí a bez konzervantů! Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny ze surovin z biologicky kontrolovaných pěstitelských oblastí. Koncept vzniknul jako inovace systému Flying Diner, USA, který nabízí klasický sortiment fast-food potravin – hamburgery, saláty, aj.

Rakouská centrála Flying Diner vyvinula a od 2014 nabízí zákazníkům prokazatelně zdravou veganskou stravu v nově koncipovaných restauracích – tzv. Fast Casual Vegan Food. Kromě Rakouska je plánována expanze i v jiných zemích Evropy – vč. ČR a SR.

Flagship – vlajková loď byla otevřena nedávno ve Vídni. Dalších 6 nových otevření se připravuje. V oblasti tzv. veganské gastronomie se jedná o první frachisový koncept v Evropě. Jde o novou éru gastronomických provozoven s nabídkou bezmasých, zdravých a velmi chutných jídel. Hlavní atributy konceptu jsou zdraví, ekologie, podpora bio-dodavatelů různých produktů, recyklace materiálů, trvanlivé potraviny bez konzervantů.

Nabídnout produkty nejen lidem, kteří odmítají jíst maso – vegetariáni a vegani – ale i těm, kteří občas maso konzumují – tzv. flexitariánům.
I Love Veggie Burger je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisové a franchisové partnery.

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás