Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 8.11.2016

 

Přihláška a registrace účastníků master franchisové konference

Registrujte se on-line na webu nebo nám napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se můžete do 4.11.2016 přes registrační formulář nebo osobně před zahájením Master franchisové konference dne 8.11.2016. Účastnický poplatek za jednu osobu činí Kč 500,- Kč včetně 21% DPH.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, kteří se přihlásí a uhradí konferenční poplatek do 14.10.2016, získávají speciální slevu ve výši 50%, tzn. že účastnický poplatek činí pouze 250,- Kč včetně DPH. 
Poplatek zahrnuje vstup pro jednu osobu a občerstvení v prostorách konání konference.

Informace pro vystavení faktury nám prosím zašlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Daňový doklad o zaplacení faktury Vám bude předán při registraci na konferenci dne 8.11.2016.

Způsob platby: předem bankovním převodem na konto KB 297644201/0100 nebo před zahájením konference při registraci.

Jako variabilní symbol při platbě bankovním převodem uveďte prosím: 2016

Podmínky odstoupení a změny: Registrace je závazná, předem uhrazený registrační poplatek je možné stornovat bez dalšího poplatku do 5 dnů před konáním akce, tj. do 3.11.2016. Při pozdějším odhlášení bude splatný celý účastnický poplatek. Zastoupení účastníkem ze stejné společnosti nebo jinou pověřenou osobou je možné.

Těšíme se na Vaši účast.

ONLINE FORMULÁŘ

Údaje označené * jsou povinné

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás